Apie mus

Esame šeimos valdoma bendrovė, statybine veikla užsiimanti nuo 1991 m.
2001 m. įkurta individuali statybos įmonė po keleto metų peraugo į UAB ARCHIS.

Užtikriname kokybę

LR Aplinkos ministerijos atestuotai (atestato Nr. 6189) statybos ir projektavimo įmonei suteikta teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu, gyvenamiesiems ir negyvenamiesiems bei kultūros paveldo pastatams.

Įmonėje įdiegti kokybės vadybos standartai:

  • ISO 9001:2008/ LST EN ISO 9001:2008.
  • Aplinkos apsaugos vadybos standartai ISO 14001:2004/ LST EN ISO 14001:2005.
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartai BS OHSAS 18001:2007/ LST 1997:2008.

Moto

Kokybė ir sparta

Misija

Tvaraus ir atsakingo statybų verslo lyderė Lietuvoje.

Vizija

Patraukli ir patikima, efektyviai veikianti statybų bendrovė Lietuvoje

Esame motyvuota komanda

UAB ARCHIS yra įgyvendinę gyvenamosios, administracinės, paslaugų, gamybos, gydymo, maitinimo, sandėliavimo, poilsio, religinės, specialiosios paskirties pastatų projektavimą ir specialiuosius statybos darbus.

Per daugiau nei 25 metų statybose įgytą patirtį įgyvendinome daug įvairios paskirties projektų – bendrovėms ir privatiems užsakovams.

Išmanūs sprendimai

Kuriame tvarius pastatų sprendimus

Išmanūs sprendimai prisiderina prie šeimininko gyvenimo būdo sujungdami inovatyvias technologijas ir namų jaukumą. Dėl išmaniųjų technologijų ir daiktų interneto (IoT), smart pastatai yra tvarūs, ekonomiški, energetiškai nepriklausomi ir geba savo sukauptą energiją „dalintis“ su kitais pastatais.

Šie ateities pastatai palaipsniui tampa kasdiene norma ir būtinybe bei pradeda lyderiauti rinkoje. Smart technologijos sujungia ir valdo visus elektrinius namų prietaisus, pagerindamos Jūsų gyvenimo kokybę. ARCHIS užtikrina ekspertines žinias renkantis, planuojant ir įgyvendinant išmanias sistemas Jūsų namuose.